Pompy

Usługi Przemysłowe » Pompy

Pompy szlamowe


Oferujemy remonty bieżące i kapitalne pomp dla przemysłu produkcji Metso Minerals i innych producentów.
PROREM sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie remontownia pomp. Wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, umowy o współpracy i autoryzacja producenta pomp (Metso Minerals), gwarantują poprawność wykonania remontów oraz zapewniają terminowość prowadzonych prac.
Urządzenia po remoncie są trwale oznakowane oraz otrzymują wszystkie dokumenty zgodne  z obowiązującymi przepisami, niezbędne do użytkowania w przemyśle (w tym w zakładach górniczych).

 

Pompy zatapialne


Oferujemy remonty bieżące i kapitalne pomp dla przemysłu firmy Flygt i innych producentów.
PROREM sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie remontowania pomp, wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną, autoryzacje producenta oraz Ocenę Zdolności Do Wykonywania Remontów pomp zatapialnych budowy przeciwwybuchowej serii 2000 produkcji ITT FLYGT wydaną przez CMG KOMAG. Dzięki czemu firma posiada niezbędną dokumentację, oryginalne części, narzędzia oraz wiedzę potrzebną do wykonania tak skomplikowanych remontów.
Urządzenia po remoncie są trwale oznakowane oraz posiadają niezbędne dokumenty zgodne z obowiązującymi przepisami, niezbędne do użytkowania w przemyśle (również w zakładach górniczych).

Copyright © 2013 prorem.pl. All rights reserved. | Template by: prorem.pl | CMS by Quick.Cms